3.3.2013 | Machi 17 y.o. | Lay No.13 | machi96@seznam.cz


Deprese? Nechci, díky :P

5. března 2013 v 20:50 | Machi |  Téma týdne
Deprese? O té bych teda mohla povídat :P
Je to jako nežádoucí efekt Odmítnutí ...
Jako tenkrát když jsem měla mít rande a on nepřišel ... dokonce 3x :P (nebo když jsem se pohádala s kamarádkami, nebo když mě nevzali na vysněnou školu, ztratila smysl života ....) myslím že je jasný co bylo pak - naše slavná depka .. Každej mi říkal ať se na to vykašlu, že to byl jen nějaký debil, ale jak mi asi bylo? ..lidi nejsou roboti, a proto nestačí zmáčknout jeden čudlík a zapomenout na to ... Lidem trvá než odpustí, zapomenou a posunou se dál...a té fázi kdy se to děje,té bych mohla říkat deprese ... Do ní taky samozdřejmě spadají i všechny ty výkyvové nálady, prudké emoce, neřízený smutek, pocity osamění, touha po smrti a další, všem dobře známé psychické procesy ... Napadla mě vlastní definice tohoto slova, a to Absolutní ztráta sebevědomí a smyslů ..
Nesnáším deprese, i když vlastně neznám nikoho kdo by je měl rád :P takže asi nejsem žádná výjimka :D
Zkrátka a dobře, deprese je to z čeho mám obrovský strach. Dokáže zničit i ty nejkrásnější okamžiky v životě, a to i za zlomek sekundy.
Určitě to znáte - takový ten pocit, když máte VŠE a jste na vrcholu, a pak se ve vteřině všechno změní - a vy jste až úplně dole ... A pokud to neznáte, tak vám můžu jedině gratulovat ;) ovšem dejte si pozor, aby vás to jednou taky nepotkalo, a to s pořádnou gradací ... Ovšem netuším, jak bychom si na takovou depresi měli dát pozor, přece jenom - kdybychom žili ve vyhraněných mantinelech, tak aby nás deprese nepotkala, dozajista by nás jednoho dne dohnala - na základě toho nudného života bez riskování a pokusů ...
Vyplývá z toho tedy, že život bez depresí vede k depresím? Nebo že občas je nějaká ta deprese zdravá? To už nechám na vás, každý máme vlastní verzi příběhu ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama