3.3.2013 | Machi 17 y.o. | Lay No.13 | machi96@seznam.cz


Kapitola 6 - Telefonát

27. března 2013 v 20:32 | Machi |  Nina.
Jakmile otevřela dveře jeho pokoje, naskytl se jí zajímavý pohled. Byl vymalovaný na černo a na levo se lesklo velké francouzské okno, za kterým byl balkon. Tudíž v pokoji nebyla taková tma, jako by se očekávalo. Vedle vstupu na balkon měl Štěpán poměrně zaházený psací stůl a naproti němu, v rohu jejich protější a pravé stěny širokou postel, vedle které na zemi stály obří repráky.
Když vstoupili dovnitř a zavřeli dveře, zjistila, že vedle dveří se nachází i veliká skříň.
,,No, tak kde máš tu sbírku motýlů?" škádlila ho.
,,Uletěli." odpověděl naoko smutný Štěpán.
,,Ale né to mě mrzí..." ušklíbla se na něj a posadila se na postel. ,,Pojď za mnou, když ti ulítli ti motýli." žadonila.
Chvíli jen tak seděli na posteli a objímali se, když se Nina ptá ,,Jakto že nikdo není doma?"
,,Otec je na služebce a máti se ségrou asi někam šli, to bude ještě na dlouho." pronesl a políbil ji. Při té příležitosti si lehl a stáhl ji s sebou.
Začal ji líbat a hladit na zádech, ve vlasech a líbat ji na krku. Za chvíli jeho ruka začala sjíždět dolů přes krk, po zádech až na zadek.
Nina ještě nikdy s klukem nespala, i když k tomu mnohdy nebylo daleko a ačkoliv to nikdy nepřiznala, byla ve svých sedmnácti letech stále ještě panna.
Právě si to uvědomila a začala mu svlíkat triko. Neváhal ani chvilku a začal svlíkat triko i on jí.
Vše bylo tak naprosto přirozené, jako by spolu byli už léta, a né několik hodin.
Zrovna když jí rozepínal rifle, ozval se mobil. Byl Niny. ,,Počkej chvilku." špitla a Štěpán přestal zápolit s jejím zipem.
Na displeji stálo "Ráchel". Sakra, co teď potřebuje?! pomyslela si rozhořčeně. To ale ještě netušila co jí řekne.
,,No? co se děje?" zahuhlá do mobilu otráveně.
,,Neuhádneš co se dneska stalo!" zářila Ráchel. Nina jen obrátila oči v sloup a zrovna když se chtěla zeptat, jestli by to nepočkalo so zítřka, tak Ráchel zašvitořila ,,Vyspala jsem se s Kryštofem!!"
,,Cože?" Nina zbledla a nevěřila tomu, co jí kamarádka právě sdělovala.
,,Hned po té co jste odešli, tak jsme se vykousli ... no a pak jsme jeli k nám a dělali to spolu celé dopoledne. A pak byl ještě u nás, no je to tak hoďka, co odjel." zdálo se, že z Niny vyprchala všechna barva.,,Nino? Haló!" volala Ráchel, ale Nina to típla.
,,Co se stalo?" ptal se vystrašený Štěpán, když ji viděl. Co by se tak asi mohlo stát? Moje nejlepší kámoška svedla kluka, kterého miluju už od prváku, jinak vůbec nic! křičela v hlavě. Ale když se podívala na Štěpána, uvědomila si, jak je to vůdči němu hnusné. Vždyť kdyby nezavolala, už by to tu dělali oni.
,,Nic, jen už musím jít, promiň." pronesla spěšně, zatímco si oblékala triko.
,,Je všechno v pořádku?" strachoval se.
,,Naprosto, jen už musím, promiň. Vysvětlím ti to jindy." Ale nic nebylo v pořádku, musela se přemáhat, aby se nerozbrečela.
,,Tak já tě doprovodím, jo?" usmál se na ni nervózně.
,,Ne to není třeba, zůstaň tady, zvládnu to." snažila se být co nejvíc v klidu.
,,Tak jak myslíš." zaváhal ,,Můžu ti dát ještě pusu, než mi utečeš? Když se to tak zvrtlo?" Naklonila se k němu, ale když ji chtěl políbit, otočila hlavu, takže z vášnivého polibku byla jen pusa na tvář.

Vyběhla z domu a stejnou rychlostí se jí začaly kutálet slzy po tvářích. Byla jsem tak naivní! Myslela jsem si snad, že mě má taky rád? Ta blbá Ráchel! Bylo jí na zvracení.
Když doběhla na zastávku, trochu se uklidnila. Ráchelale nevěděla, že ho miluješ. to byl ten provinilý hlásek uvnitř. Ona by ti nic takového neudělala, kdyby to věděla. ozval se opět. ,,Takže je to vlastně moje vina?!!" vykřikla ,,Že jsem jí to neřekla?!" až se zděšení kolemjdoucí začali otáčet a dívat se po ní.
Hned jak přijdu domů, zalezu si s žiletkou do vany... blesklo jí hlavou, pak si to ale rozmyslela a nechala si ujet právě projíždějící autobus. Vyšla ze zastávky, zalezla si za strom a zapálila si cigaretu.
Jakmile byla už u konce, vyhrnula si levý rukáv a bez přemýšlení típla žhavou cigaretu o bok ruky. V ten okamžik se spustil proud nových slz. Ale nepovolila, držela tam tu cigaretu, dokud nezhasla uplně. Můžu si za to sama, kdybych jí to řekla, nevyjela by po něm. Jak byla opřená o tlustý kmen, svezla se o něj zádama a sedla si na zem. Na chvíli zavřela oči a pak upadla do hlubokého spánku. Sama venku, schovaná za stromem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti příběh?

Ano :)
Ne :P

Komentáře

1 coaproc coaproc | 27. března 2013 v 20:55 | Reagovat

Pokračování prosím ;) !!

2 machi96 machi96 | Web | 27. března 2013 v 21:07 | Reagovat

už na tom dělááám :))***

3 Terrie Terrie | Web | 31. března 2013 v 23:32 | Reagovat

Ouu začíná to být pořádně zamotané. Pokračováání!;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama