3.3.2013 | Machi 17 y.o. | Lay No.13 | machi96@seznam.cz


Červen 2013

Originál anebo Cover.?! O.o

30. června 2013 v 17:38 | Machi |  Dear Diary
Když to porovnáte, někdy zjistíte, že je cover dokonce lepší než originál. Jako tenhle.

Imagine Dragons - Radioactive
(Lindsey Stirling and Pentatonix cover)


No.06

30. června 2013 v 11:29 | Machi |  Layout
V pořadí "už" šestý za téměř 4 měsíce.
A jelikož začaly prázky, tak skončil i můj první rok na střední.
Proto to záhlaví.

"Minulost a součastnost."
/základka a střední/

Hlavní důvod ale byla ta barva :D

Líbí/Nelíbí .... je mi to fuck, blog si jedu kvůli sobě ;)

*Day 12 | Napiš něco o své škole

30. června 2013 v 5:00 | Machi |  30 days challenge
Střední škola umění a designu, stylu a módy a Vyšší odborná škola Brno.

První pracovní prázdninový. Den

29. června 2013 v 22:48 | Machi |  Dear Diary
Loni jsem tam strávila opravdu téměř celý srpen. Leto už jsem tam byla pár dní o víkendech, už od konce dubna. Ale dnes jsem tam strávila první prázdninový den. Bohužel, v kuse si jich teď dám ještě asi 13. Doufám že bude furt taková pohodička jako dneska. No, upřímně - NEBUDE ! :P :D Ono to není žádná prdel, ale já pouze netočím zmrzku. Je s tím taky práce, furt ji chodit míchat, dolévat, ukízet si svoji "boudu" a naučit se to točit. Nemluvím o tom, když ten stroj absolutně nestíhá a pak mi to spadne na kalhoty. -_- Je to hrůza. A to pomáhám ještě v kuchyni. U myčky, s bramborama a jinou zeleninou. Vlastně dělám to, co je potřeba. Nejhorší je to přebíhání tama zpět z restaurace do zmrzlinové budky. Dneska jsem si objednala oběd a jakmile jsem začala jíst, začali se postupně rojit lidi, co si šli na zmrzku. Takže jsem si ukousla ahned jsem MUSELA do zmrzky. A pořád. Takže když se mi konečně podařili jídlo dojíst, bylo už studené :P Ale aspoň nebyl frmol v kuchyni :) A celkově bylo fajn, počasí a prááce :)
Uvidíme, jak bude zítra -_- Za chvíli bude 9 ráno a mě bude zvonit budík :(

Valašská koliba "U splavu" Hovězí.

*Day 11 | Písnička, co tě dokáže dostat na kolena

29. června 2013 v 5:00 | Machi |  30 days challenge
Takže :D Vážení a drazí, vyberu si jen jednu. Ano z milionu. Nevím jestli je to těžká volba, nebo až příliš jednoduchá.
Vybrala jsem si ji totiž absolutně hned po té, co jsem si přečetla dnešní téma. Samozdřejmě že není jediná, ale kolikrát jsem ji ani nedokázala doposlouchat, jak moc mi vše připoměla. I teď, vlastně neustále :)


/Plumb - Cut/

*Day 10 | Napiš něco o tvých nejlepších přátelích

28. června 2013 v 21:22 | Machi |  30 days challenge
Jediný důvod, proč se mi na toto téma nechce psát je ten, že mám strach že o některém z nich "zapomenu" něco dodat. Respektive o něm budu muset napsat jen minimum, jelikož je jich moc a taky je tu málo prostoru.

Mám spoustu přátel. Mám hodně dobrých přátel. A mám tolik nejlepších přátel, kolik potřebuju.

Zapomeň, jsou tu prázky !!

28. června 2013 v 17:02 | Machi |  Dear Diary
Uh, já měla svůj první prázdninový den už dneska, vlastně téměř celej týden :3 pondělí a úterý jsem to passla, ve středu na 2 hoďky a čtvrtek pěkně pro výýýzo :D
Takže jsem se dneska šla podívat na základku a s ní spojené každoroční loučení deváťáků. Je mi to líto, ale totálně mě to zklamalo. Počkat, to je slabé popsání. Bylo to uplně o hovnu, nudné a bez jakéhokoliv smyslu.
9.A měli proslov, který nebyl skoro vubec slyyšet, nějaký taneček, písničku a video, které trvalo asi 4 minuty a bylo v něm uplné kulové. T my měli 17ti minutové, které mělo příběh a hlavně HLAVU A PATU !! Bohužel musím dodat, že když kdokoliv zpíval, nebylo ho téměř slyšet :( :P
9.B měli taky proslov - ten už byl lepší no :D ale video jim ani nešlo spustit a když zpívali, tak jsme ani nevěděli, že už začali. Asi 10 minut tam zapalovali balon štěstí.
A pak společně zpívali, jako devítky. No, neměli sme to tak my loni ;) Né, jakože mě je to celkem jedno, ale bylo to totálně chabé, nikdo z diváků nebyl dojatý a vubec nic. Spíš jsme se tam bavili a naše milé deváťáčky téměř nevnímaly.
... No doufám že si to nikdo z nich nepřečte. Nemyslím to špatně, ale kdyby se takhle rozloučila naše třída, asi bych se někam zahrabala. Bylo to velice pod úrovní :(

No ale zpět k prázdninkám :D Bohužel, pro mě budou víc jak z poloviny pracovní -_- Už zítra valím na brigošku a budu tam až do půlky července. Fakt luxus, asi se tam z toho poseru :// :D No ale samozdřejmě si udělám čas na své kamarády, sestřenky, dovolenou .... a nějaké pařby :D

Jak strávíte tyto prázky vy? :D :)

*Day 9 | Vypiš prvních 15 písniček, které ti naskočí na přehrávači

28. června 2013 v 5:00 | Machi |  30 days challenge
Dobrá :D tohle téma je aspoň velice jednoduché. Straší otevřít složky písničky, zmáčkout ctrl+a a stisknout enter. Náhodné pořadí je samozřejmostí. Radši ani nechci vědět, co to bude za hity. V téhle složce by měly být písničky které jsem poslouchala v tomto školním roce (samozdřejmě ne všechny -_- ) takže jdu na to. Už teď vím že mezi prvníma 15ti budou samé sračky, ale tohle je výzva, takže pěkně popravdě :P

Cover drive - Twillight
Baauer - Harlem shake
Evanescence - My heart is broken
Will.I.Am ft. Eva Simons - This is love
Soul Alysum - Runaway train
Revolta - Někdy ztracený
Raego ft. Jarek Šimek - Vodopád
Thirty seconds to mars - The kill
Evanescence - Hello
DJ Antoine - Houseworks 2010
Adele - Rumor has it
Linkin park - Faint
Rock mafia ft. Miley Cyrus - The big bang featuring
Majk Spirit - Ssssss
Cover drive - Sparks

No takže většina z nich jsou opravdu shitky, přesně jak jsem si myslela. Áno, tohle není definice mého hudebníh stylu. Některé jsou to pouze starší kousky.

Topol. Filip Topol.

27. června 2013 v 21:13 | Machi |  Téma týdne
Nebudu ze sebe dělat ajnštajna. Fakt jsem do teď netušila kdo to je. Nejdříve jsem si myslela, že někdo z politiky. Wikipedie mi však zdělila naprosto šokující zprávičku :OO Byl to hudebník. Zpěvák, skladatel a textař, který působil v nějaké kapele Psí vojáci.
Neznám.
No dočetla jsem se však, že nedávno umřel. Taky proto je to zřejmě téma týdne. To je mi velice líto, ale jelikož se na témata týdnů těšívám, toto mě ZASE PROJEDNOU zklamalo. Co mám jako psát? zkopírovat si článek z wikipedie jako půlka blogerů? Nechci, díky :P
Ale aby se neřeklo, tohle je on.

a zde je song od něj a jeh kepelky. Nebudu lhát, rozklikla sem první odkaz po zadání "psí vojáci" Ani jsem si ji moc neposlechla. Stačilo těch 10 sekund, kdy jsem ji jen zběžně překlikala.

Cestuji ráda.

27. června 2013 v 20:30 | Machi |  Jednorázovky
Vytáhla si polštář a podepřela si hlavu. Oči jí zabloudily k oknu. Krajina venku se rychle míhala a čím blíž byla k domovu, tím byla napjatější. Na dnešek měla už nějaké plány a netušila, jak je sdělí rodičům. Zároveň se těšila na jejich překvapené výrazy, až ji uvidí. Minulý týden taky přijela domů už ve čtvrtek, s tím se ovšem počítalo. To že pojede z intru už dnes ji napadlo včera večer. Po té co jí její bláznivý nápad vyšel, nasedla do vlaku a naposledy vyjela z Brna. Bude jí smutno, byl to pro ni takový únik z reality.
Přepla si písničku a do sluchátek se ozval smutný tón kytary. Byla šťastná a smutná zároveň. Byla ráda že má prvák za sebou a těšila se na svou novou kamádku. Měly toho spolu ještě co probrat.
Na druhou stranu však věděla, že už jí zbývají jen 3 krásné, krátké roky, než se bude muset rozhodnout co dál. Určitě chtěla ještě na nějakou dobu zůstat v Brně, ovšem nebyla si jistá jestli je vysoká škola to pravé, co by mělo následovat. Možná by se tím teď neměla zatěžovat, přeci jen je ještě čas... Jenomže pak si vzpoměla na den, kterému bude zítra rok. Oči se jí na chvilku zaleskly vzpomínkama.
Jak rychle uplynul tenhle rok, a jak rychle těch devět předtím.
Dneska měla narozeniny její stará kamarádka. Měla by jí zavolat. Původní plán sice zněl tak, že dojede ještě jedna kámoška a společně za ní pojedou do ozdravovny, kousek od Brna, ovšem celé to selhalo. Buď byly spoje úplně na nic a nebo celá organizace. Nějaká sestřička z té ozdravovny zřejmě nechtěla, aby se jejich skvělý plán uskutečnil.
Začala přemýšlet o životě. Jeho smyslu, délce a významu. Písnička "Angels" od Robbiho jí v tom krásně podporovala ... A to neměla v krvi ani decinku vína, ani půlku promile. Škoda. pomyslela si zatrpkle a zatoužila po obrovské sklenici piňa colady.
Byly někde za Němčičkami, ještě skoro dvě hodiny cesty domů, když se neznámý muž vrátil z WC a sedl si opět vedle ní. Podle otázky při příchodu, jestli chce pomoct s kabelou, se zdál jako docela milý mladík. Bohužel to bylo tak všechno. Napadlo ji, jak asi ona působí na lidi. Co si řeknou když vidí její vlasy a tvář. Co se honí v hlavě slečně, která seděla naproti.
Suché hrdlo si osvěžila opojnou chuť ledového čaje. Škoda že v něm nemám spoň vodku. zasmála se sama pro sebe.

Když nastala chvíle kdy měla vystupovat a pobrala si všechny věci, tak se znovu ozval ten mladík. Ptal se, jestli nechce pomoct s taškou. Že jí ji podá z vlaku, když má tolik věcí. Nedalo se jinak, než pouze přijmout, protože těch věcí měla tolik, že by z toho vlaku nejspíš vypadla, kdyby se je pokusila pobrat najednou.
Nakonec mu byla přece jen vděčná, zlášť když potom vystupovala z toho druhého vlaku. Zničeho nic jí totiž rupl popruh, díky kterému tu velkou tašku aspoň mohla nést na rameni. Uvědomila si totiž, že kdyby jí to prasklo už v Hranicích, nejspíš by nebyla schopná dotáhnout to heblo do dalšího vlaku.

Návštěvnost 17.-23.6. 2013

24. června 2013 v 16:37 | Machi |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (17.6. 2013 - 23.6. 2013) je:
Pondělí: 3
Úterý: 2
Streda: 8
Čtvrtek: 7
Pátek: 9
Sobota: 7
Neděle: 4

Celkem: 40


Neříkám nic.
Máte někdo nějaké konkrétní téma na článek nebo tak? :)

Hej bejby, Machi je pořád tady !!

24. června 2013 v 14:01 | Machi |  Dear Diary
Hele lidi :D tak mi příjde že ztrácím čtenáře -_- asi se nedá říct že bych měla nějaké pravidelné ... možná by se jich pár našlo, ale zbytek je spíš jakože náhodný :D ... jakože si myslím no :D Ale ! zapoměla jsemvám sdělit co se mi stalo :D

Minulou neděli (né tu včera - tu předtím -_- :D ) Jsem jela do brna na intr. Normálně přestupuju v Hranicích na Moravě. Jela jsem nějakým spešl rychlíkem, ale i tak jsme měli trošku zpoždění (cca 5 minut) No jemomže ten vlak, do kterýho jsem měla přestoupit (směr Brno) tam měl čekat na ten kterým jsem přijížděla jen 5 minut. Tákže jakmile jsme zastavili tak jsem naskočila do toho vlaku. Bývá označován jako Bohumím (ať jede Ostrava-Brno, anebo Brno-Ostrava). Říkám si pohoda, stihla sem to. Teda do té doby, než se vlak rozjel :'D ... Samozdřejmě že jsem jela do Ostravy, na opačnou stranu ;)**
Tak chápete? :D celý rok nic a pak v předposledním týdnu se mi stane toto :D ale nakonec to dobře dopadlo :D vysoupila jsem ve stanici Ostrava-Svinov a tam si počkala 40 minut na vlak do Brna :) Zpoždění 1 hodina bylo ještě docela cajk ;)

*Day8 | Tvoje oblíbené místo

23. června 2013 v 5:00 | Machi |  30 days challenge
Ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak mě kromě mé postele a psacího stolu napadá pojem Valašsko... Vyrůstala jsem tu, žiju. Miluju léto na Valašsku. Všechno je zelné a nádherné. Kolem Tebe jsou jen samé kopce, lesy nebo jen samostané stromy. Někteří to nepochopí. Lidé z města prostě nechápou ten pocitkterý mám, když jen tak sedím v trávě a pozoruju tu přírodu kolem sebe. Každopádně si nejde vybrat jen jedno. Je to tady krásné téměř všude. Ano, přes léta miluju naši chatu. Popravdě, právě sedím venku před ní a píšu. Naprovo ode mě nám rostou všechny možné květiny - od růží až po skalku, na leve ode mě vidím na ceé údolí, na spoustu jehličnatých lesů a spousty ovocných stromů všude. Špatně se to popisuje, můžu snad jen dodat, že neznám jelpší pocit, než sedět venku, na některém z nespočetných kopců tady, a sledovat. Sledovaat stromy, květiny, východ slunce, západ slunce, srnky, čmeláky, motýly, vítr který čechrá pole a polní trávu, oblohu ... sousedy :D

Přikládám vlastní fotku. Foceno někdy v Říjnu na kopcu kousek od naší chaty :) ... prostě Nivy '))

*Day7 | Země, které bys chtěla navštívit

22. června 2013 v 5:00 | Machi |  30 days challenge
Země, které bys chtěla navštívit.
...Jednoduché téma - jednoduchá odpověď...
VŠECHNY!!


Hlavně tedy Evropu a Ameriku ... Asie mě nějak nebere - teda možná Čína se svou slavnou zdí by stála za podívanou ;)

Ale země jako Franci, Španělsko, Itálie, Anglie, Irsko, Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Egypt, Madagaskar, ... obecně celou Ameriku - Kanada, USA, Mexiko, Brazílii, Peru, Californie :) ... jsou tutovka !!

Já ani nevím, ale státy jako Japonsko mě moc neberou ... nemám ráda tu jejich vyspělost, jako by to byla uplně jiná planeta -_- a taky moc nemusím celou tuhle tu "žlutou rasu" :/ (omlouvám se za označení, nevím jak jinak to napsat)

Zeměpis není moje silná stránka, takže když píšu - že bych se chtěla podívat ina Krétu, Maledivy, Kanárské ostrovy, Bora Bora - možná ani netuším kde přesně leží :D

Samozdřejmě nesmím minout Austrálii a Nový Zéland :3

*Day6 | Oblíbená hudba

21. června 2013 v 18:26 | Machi |  30 days challenge
Pokračuji po delší době, no co už :D Tohle téma je takové ... hodně rozebíratelné a jelikož mé předchozí články v této rubrice byly příliš dlouhé tak nepředpokládám že by někoho bavily. Tudíž velmi krátce ... snad ;) :D


Oblíbený/á:
Žánr: Pop, Rock, Metal, Elektro, Disco, DnB, Gothic Metal, Hip Hop, Punk, Reggae, RnB, Rap ...
/Nepokusila jsem se vyjmenovat všechny žánry hudby, prostě mám ráda všechny možné styly - s výjimkou důchodcovských dechovek -_-/

Skupina: Coldplay, Simple plan, Green day, Linkin park, Nightwish (s Tarjou), Paramore, The Black Eyed Pease, Evanescence, Imagine dragons, Lucie, Nickelback, Nirvana, Depeche Mode, P.O.D., The Fray, Breaking Benjamin ....
/Ano, je jich víc než jsem napsala, ale tyhle jsou nejspíš ty nejoblíbenější ... no ale stejně vím, že jsem nějakou zapoměla, jen si nemohu vzpomenout -_-/

Zpěváci/Zpěvačky: Rihanna, Tarja, Lana del Rey, Adele, Skrillex, Birdy, David Guetta, Flo Rida, Kali, Macklemore, Raego, Tina, Will.I.Am, Ben Christovao, Majk Spirit .....
/Taky je jich hodně, jen když je chci vyjmenovat, tak se mi všichni totálka "vykouří" z palice -_- ... Takže je jich tam jen pár :P/


Pokud máte nějaké otázky ohledně písniček nebo interpretů - ráda zodpovím ;)
PS: Seznam oblíbených písniček radši neuvádím :D Bylo by jich milion a musela bych ho co týden měnit :P :D

Létající Čestmír .. vlastně Machi s Kubinkou !!

21. června 2013 v 17:59 | Machi |  Dear Diary
Všichni jistě znáte pohádkový seriál Létající Čestmír. Bohužel my nežijeme v pohádce, a tak jsou to "pouze" létající Machi a Kubinka :D

Ve středu jsme měli poněkud "kreativní" náladu a tak jsme zavzpomínaly na léta, kdy jsme předstíraly, že létáme na košťatech a případně i pořizovaly fotky jako tyto:

1. Machi na koštěti

2. Kubinka už zvedá kotvy


Jinak mám taky velice skvělé video, na kterým "lítám" po třídě :DD ... takže pokud je zájem, přidám ho ;)

Návštěvnost 10.-16.6. 2013

20. června 2013 v 22:00 | Machi |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (10.6. 2013 - 16.6. 2013) je:
Pondělí: 2
Úterý: 0
Středa: 3
Čtvrtek: 2
Pátek: 11
Sobota: 0
Neděle: 1

Celkem: 19

Už je to opravdu velice smutné :/ Navíc bych řekla, že 19 lidí za TÝDEN je opravdu katastrofa ... zvlášť když jsemtak pěkně začínala :(

Kocovina, aneb veřejný nepřítel.

19. června 2013 v 21:04 | Machi |  Téma týdne
Velice zajímavé téma :D Ach ano. (Bohužel) na něj můžu psát z vlastní zkušenosti. :D

No.05

14. června 2013 v 21:03 | Machi |  Layout
Haló? Tady Machi !! Tentokrát je to takový slabší kousek, jen něco na pár dní, na chvilku. Ta růžová už byla moc :D
Dlouho jsem přemýšlena nad tím textem, má něco znamenat. Udělala jsem si varianty, ale myslím že tento říká nejvíc :) :P


*Day5 | Oblíbené filmy

14. června 2013 v 20:39 | Machi |  30 days challenge
Téma tak na půl hodiny čtení a hodinu psaní -_- :D ... no takže to zkrááátím !! :D (y) protože mám pocit, že moje předchozí články byly natolik dlouhé, že je nikdo nečetl :'( :D vyberu 10 filmů, které mě buď zaujaly v poslední době, nebo jsou to takové ty, na které se můžu kouknout kdykoliv a neurazí ;) ... nezávisle na pořadí, bez dějového popisku ... na to bych se mohla :D :P

1. Harry Potter

2. Dívčí parta/The clique

3. Holka s prknem/Chalet girl

4. Báječný svět shopaholiků/Confessions of a shopaholic

5. Breakout

6. Honey 2

7. Kamarád taky rád/Frinds with benefits

8. LOL

9. Netvor/Beastly

10. Protivný sprostý holky/Mean girls

Tisíc.

14. června 2013 v 18:18 | Machi |  Dear Diary
:')) Je to tady, dneska jsme pokořili tisícovku. Popravdě ani nevím, jestli jsem kdy na jiném blogu měla takovou návštěvnost :) A doufám, že to pořád poroste !! :D a že si tu každej ajde něco, co se mu bude líbit ;)


Návštěvnost 3.-9.6 2013

14. června 2013 v 9:32 | Machi |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (3.6. 2013 - 9.6. 2013) je:
Pondělií 2
Úterý: 3
Středa: 2
Čtvrtek: 6
Pátek: 6
Sobota: 1
Neděle: 1

Celkem: 21


... Jakože je to čím dál tím horší :D :/ ... Co s tím mám udělat? :D :P Jdu s tím něco dělat ;)

Cikáni, všude jsou cikáni.

14. června 2013 v 9:26 | Machi |  Téma týdne
Nazdárek :D !! Téma tohoto týdne mě udeřilo do očí :D Sice až dnes, v pátek - ale udeřilo !! :D


Co bych tak na toto téma mohla napsat?
Jak je nesnáším, jak mě štve jejich chování, jak smrdí, jak po sobě neustále řvou po ulicích, mají milion děcek které neumí vychovat, jak je jich všude plno, jak si malé romky hrajou na kurvičky, jak nepracujou, jak jen kouří, hulí a chlastají, jak kradou .... ???

1/4 roku za náma :))

3. června 2013 v 21:13 | Machi |  Blog
Waauuu, ani se mi tomu nechce věřit, ale blog mě udržel už 1/4 roku ... jo dělám jako by to bylo 1000 let a jsou to jn 3 měsíce :'D
ALE ! takovou Fousu to přešlo po měsíci a půl ... takže ;) :D !!! slavíme 3 měsíce :3 .,,, "slavíme" no:D ... a doufám že mi to ještě dlouho vydrží ... že NÁM to vydrží ;) protože bez vás bych neměla důvod ho psát :)* děkuji za všechny návštěvy a komentářky :))) pokračujte v tom !! :D :)


Návštěvnost 27.5.-2.6. 2013

3. června 2013 v 21:04 | Machi |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (27.5. 2013 - 2.6. 2013) je:
Pondělí: 8
Úterý: 8
Streda: 4
Čtvrtek: 8
Pátek: 8
Sobota: 43
Neděle: 6

Celkem: 85

Velice děkuji především za tu sobotní návštěvnost, za kterou skoro může chřest :'D
škoda, že jsme nepokořili můj "rekord", chybělo už tak málo :( :D

*Day4 | Co bys chtěla stihnout předtím, než zemřeš

2. června 2013 v 16:01 | Machi |  30 days challenge
Huuu, hodně složité téma :P Jakože v tom smyslu, že nemám žádný konkrétní seznam a bojím se že tady uvedu strašně málo věcí, zvlášť jen ty chabější :D takže tady prostě vypíšu věci, které mě postupně napadnou ;) ... rozhodně tu nebude všechno ;) ... a reálnost mě moc nezajímá :D

Než umřu, chtěla bych stihnout:
- pařit nonstop
- skočit bunjee jumping
- najít pravou lásku
- jeden den, kdy bych se nemusela sarat o to co kolik stojí a prostě si koupit cokoliv
- setkat se s někým slavným
- objet celý svět
- natočit film
- napsat knihu
- postavit si domeček ze dřeva
-mít děti a manžela
- ožrat se jako totální hovado a nemít kocku :D
- letět letadlem
- nechat si něco vytetovat
- zažít mega koncert
- projet se v limuzíně
- pořídit si motorku/čtyřkolku (obojí :3)
- mít koně :3
- postavit školu v Africe
- líbat se v dešti
- slyšet naživo green day :3
- udělat si řidičák
- zhubnout :'D
- navštívit Paříž
- najít si dobré zaměstnání

....
co já vím, je toho spousta :)

konečně Sobota :)

1. června 2013 v 14:10 | Machi |  Dear Diary
Ahojky zlaťouši :)
Dnešní den mě strašlivě moc potěšil ;) včera jsemnapsala článek na TT, a dneksa mám v tuto chvíli už přes 20 návštěv, a to když sem se dívala naposledy, bylo tam něco kolem 7 .... velice mě to potěšilo, doufám že blog zase rozjedu :3 ^_^
Za chvíli odjíždí na chatu, kde s přáteli oslavíme kamarádčiny narozky :3 takže články moc nečekejte, možná mám nějaký přednastavený na zítřek, už nevím :D ... no a jsem ráda za těch pár komentů, doufám že se rozepíšete víc ;)***
... a ještě by mě potěšilo :D když vidíte, že je onlajn více lidí, zajděte na ten chat :3 je totiž dost možné že budu zrovna přítomná a chci si s váma zachatovat O:)

Jinak všem přeji krásný víkend :*
Machi

*Day3 | Oblíbené televizní seriály

1. června 2013 v 8:00 | Machi |  30 days challenge
Čauec ;) dnešní téma jdou televizní seriály ... tak jsem si řekla že vybeeru 3 :D ... no a i s nima jsem měla porblém, protože seriály téměř nesleduju -_-

1. The secret circle: můj nejoblíbenější :3... jakože nesludovala jsem ho v tv, ale viděla jsem v ní jeden díl, díky kterýmu jsem ho začala sledovat ;)
Jde o seriál s čarodějnou tématikou, moje oblíbenétéma :3 Všem doporučji..! nejlepší ;) Tolik zápletek, drama a lásky :O
2. Ordinace v růžové zahradě: nic neobvyklého, stejně jako většině čechů nám to běží v telce, když večer relaxujeme ;)


3. Ulice: anooo, další českej -_- ale ját o prostě nesleduju ... není čas ztrácet čas :D ... popravdě ale už nesleduju ani ulici s ordinací, na intru se to prostě nevyplatí :D -_-

Jinak jsem občas sledovala upíří deníky a nebo jsem zhecu znovu shlédla čarodějky školou povinné :D na pohodu ;)*

Machi:*