3.3.2013 | Machi 17 y.o. | Lay No.13 | machi96@seznam.cz


Těm, kterých se to týká.

30. března 2014 v 0:51 | Machi |  Dear Diary
Můj blog je veřejný a články na něm si může přečíst kdokoliv. Přesto nebo právě proto se chystám napsat článek několika lidem, kteří na něj buď někdy narazí, anebo si ho nepřečtou nikdy.


Za svůj prozatím ne až tak dlouhý život jsem potkala tisíce lidí, seznámila se se stovkami, vyrůstala s desítkami a otevřela se jedincům.

V současné době se v mém okolí pohybuje spousta známých, několik kamarádů a opravdu jen pár těch nejlepších, kterým důvěřuju.
 • Nejprve bych chtěla poděkovat třem holkám, se kterýma jsem prožila asi jedny z těch nejlepších zážitků. Ádi, Alči a především Marušce. Díky nim a ještě Terči, jsem si základku naprosto užívala.
  Byly jako moje druhá rodina. Cítila jsem se že někam patřím, a taky že patřila.
  Ať se kdy stalo cokoliv, ať jsme byly pohádané anebo třeba ještě jsme, tak na ty roky budu vzpomínat vždy s úsměvem..

 • Mé obrovské díky patří mé nejmilovanější sestřence Nicole. Přesto, že časy kdy jsme spolu vyrůstaly jsou dávno ale dávno pryč a vidíme se jen párkrát do roka, tak posledních pár let nějak nevnímáme tu odmlku. A hlavně za to, že z mě nepochopitelných důvodů mě má prostě ráda :D

 • V devítce mi hodně pomohla jedna osoba. Její jméno je Eva a byla to moje učitelka. Mohla jsem se na ni obrátit téměř se vším, mnohokrát jí za to děkuju.

 • Jsem moc ráda, že mám třídu plnou fajn holek. Děkuji Plevě, Hanči, Štěti, Kačce, Sasince, Lukymu a Peti, že mě všichni tak dobře berou v tom kolektivu. Nechtěla bych jiné spolužačky, protože tyhle jsou všechny skvělé, a přesto každá jedinečná.
  Dále chci zvlášť poděkovat čtyřem holkám.
  - Mé milované Kubince. Moje nejlepší kamarádka ve třídě a v Brně. Jedna z mých nejlepších kamarádek v životě. Díky Kubi, jsi moje zlatíčko a vím že se na tebe můžu spolehnout. Milovat tě je málo.
  - Štěpánce. Mojí skvělé Štěpánce, se kterou si "poslední dobou" rozumím opravdu hodně. Na to jak jsme se dřív nesnášely můžu říct jen jedno - nesuďte lidi dokud je nepoznáte pořádně. Mám tě ráda broučku.
  - Símě a Anet. Doplňují nás s Kubinkou. Dohromady jsme silnější. Jde to hodně poznat i teď, kdy jsou mezi námi nějaké problémy. Ale nezapomínám na ty skvělé zážitky a za ně moc děfkuji.

 • Teď je na řadě poděkovat mému největším zlatíčku. Člověku bez kterého bych to už nikdy nebyla já. Katce. Věřím, že k sobě prostě patříme, jinak by to všechno prostě nebylo možné.
  Je to člověk, ve kterém jsem se našla. Důvěřuju jí víc než komukoliv jinému a je to moje největší opora ze všech. A mám strach že neexistují dostatečně výstižné slova, kterýma bych jí mohla poděkovat za to všechno, co pro mě udělala za tak relativně krátký čas. Kačenko jsi pro mě nejlepší člověk na světě!!!

 • Mám ráda svou mladší ségru. Vlastně ji miluju za to jak ke mě občas vzhlíží.

 • Není to tak dávno, co se v mém životě objevila další učitelka. A je to ještě kraší doba, kterou vím jak moc je skvělá. Tak ochotný a nezištný člověk se teď fakt hledá jen velmi těžko. Thank you Kája because you are really awesome for things that you do. • A v neposlední řadě bych ráda poděkovala velké spoustě lidem, ve kterých jsem se zklamala. Lidem, kteří mě zradili anebo byli celou dobu falešní. Lidem, kteří mě za zády pomlouvali a do očí si hráli na kamarády.
  Díky, naučili jste mě co od života a od některých lidí můžu čekat. Díky vám vím že ne všichni si zaslouží důvěru a ochotu, nýbrž pěkně pěstí do ksichtu.

 • A uplně na závěr se chci omluvit všem, které jsem někdy zklamala já. Jestli jsem někdy řekla něco co jsem neměla anebo udělala nějakou chybu. Promiňte.

A proč jsem to všechno psala?
Protože být vděčná za to co mám, a za lidi které znám, je pro mě teď jedna z hodně důležitých věcí.
(Samozřejmě jsem ráda i za další lidi, kteří tam nejsou uvedeni, ovšem nemůžu tady vypisovat uplně všechny kamarády a známé..)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama