3.3.2013 | Machi 17 y.o. | Lay No.13 | machi96@seznam.cz


Červen 2014

Jsem tak trošku rebel..

7. června 2014 v 13:46 | Machi |  Dear Diary

Čauky, po nějaké době opět přicházím s pokusem o článek.
O tom že stále setrvávám v začarovaném kruhu, kdy buď přidávám hafo článků za krátky čas anebo žádné články za dlouhý čas, už se radši ani nezmiňuju.

Co je nového?
- Škola se kvapem řítí se konci a přede mnou je ještě velký maraton opravování známek. A to jsem si myslela že tohle pololetí dopadne dobře, haha Machi. Musím říct že co se všeho týká, byl/je pro druhák opravdu hodně drsnej :D
I drink more, study less, take it easily, enjoy every day, do "bad things", give up on fake friends, do more bullshits, don't care and am more rebel 3:)

- Můj milášek má už tak moc rozbitej display, že si ho musím nechat opravit. Ale jelikož jem chytrá holčina (:D :D) tak jsem si z ebaye objednala displaye každej asi za 100.. Muhaha tady by mě oprava vyšla tak na 2000 -_-

- Včera jsem začala psát takový seznam 180ti věcí, které chci udělat než mi bude 18. 180 proto že včera to bylo 180 dní do narozenin :D na každý den jednu věc, jedno v jakým pořadí. Jsem magor a jsem posedlá odpočítáváním mých osmnáctin už skoro rok :D
Haha, miluju tuhle fb stránku "Fakta o hovně" :D :D

- Balea more blond
Ti co mě znají nebo čtou články tak ví, že si barvím vlasy už léta, proto jsem se před pár měsíci rozhodla přestat se barvit a nechat si vlasy odrůst.
Ale co odrosty? Kamarádka používá takový super sprej na zesvětlování vlasů, tak jsem si řekla že to zkusím taky, jakože na sjednocení odrostů a odrůstající barvy. Jelikož mám světle hnědé vlasy a odrůstá mi taková světlá zrzavo/slámová barva, tak se mi ten sprej celkem osvěčil :) Jinak je pro blondýnky co chcou mít o pár tónů světlejší vlasy :) .. stohí to 55 kč v DM :)

- Zamilovala jsem si videa na youtube od Binkonky Chvojkové, kterou můžete znát z blogu beyoufu.blogspot.cz. Tady je odkaz na její youtube kanál. Na to že jinak na youtubery skoro nekoukám, tak na její videa se nemůžu dočkat :)

- Moje brigáda nedopadla tak slavně jak jsem si představovala :D Mé "pracovní úspěchy" v callcentru asi neuchvátily ani mě, ani mé zaměstnance :D Ale tak nestěžuju si, za pár dní příjde nějaká ta výplatka a než se rozběhne nějaký nový projekt na kterém bych mohla volat, nemusím chodit :) 3:)

- V blízk době asi hodlám předělat vzhled blogu, tak snad :) .. nějaká rada nebo připomínka? :)

- Připomínám svůj instagram, na kterém je skoro denně něco nového, takže pokud by se našel někdo, komu chybím tady (né no :D :(), může mě sledovat na instagrámku :D

- A jelikož přichází léto, užívám si víc volného času venku :) (Muhahaaaa za týden už budeme mít hotovej bazééén!!!)


Mějte se krásně :) !!
Ps: ráda si prohlídnu a okomentuju vaše blogy, když necháte odkaz v komentáři :)